Przedziałek w roli głównej
Wystarczy, że zrobisz przedziałek po drugiej stronie, niż zazwyczaj, a uczesanie natychmiast nabiera innego charakteru. Zobacz, jak noszą go Gwyneth, Jennifer, Eva i Ashley.

Siła prostoty
Gwyneth Paltrow od lat jest wierna nie tylko swoim blond włosom, lecz także klasycznemu przedziałkowi na środku głowy. I nic dziwnego,
bo doskonale sprawdza się on zwłaszcza przy klasycznym cięciu – bobie. Jeśli chcesz osiągnąć tak elegancki wygląd, koniecznie wyprostuj włosy żelazkiem. Nie zapomnij jednak wcześniej zastosować specjalnego preparatu chroniącego kosmyki przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury.
1 z 3

Grzywka na bok
Jennifer Aniston słynie ze świetnie ściętych włosów. Jej idealnie wystopniowane kosmyki to klucz do sukcesu – równie dobrze prezentują się rozpuszczone, jak i związane. Tutaj Jen postawiła na przedziałek nad lewą skronią, ale głęboki tylko na kilka centymetrów, dzięki czemu fryzura jest kobieca i bardziej oryginalna.
2 z 3

Elegancko zaczesane
Jeśli myślisz, że klasyczny bob jest nudny, oto przykład, że może być inaczej! Aktorka Eva Longoria wie, jak z prostej fryzury wyczarować eleganckie i bardzo efektowne uczesanie. Cały sekret tkwi w idealnie dobranym przedziałku (dokładnie na wysokości najwyżej uniesionego fragmentu brwi) – dzięki temu całość wygląda bardzo harmonijnie. Ważny jest także sposób zaczesania włosów do tyłu, co dodaje elegancji i szyku. W sam raz na czerwony dywan!
Aby osiągnąć podobny efekt, użyj mocnego żelu do stylizacji, a następnie podsusz włosy strumieniem z suszarki, skierowanym do tyłu głowy. Wystylizowana w ten sposób fryzura powinna wytrzymać bez skazy nawet kilka godzin na parkiecie.
3 z 3

Dziewczęcy urok
Najmłodsza z naszych gwiazd, aktorka filmowego hitu „High School Musical” Ashley Tisdale, to doskonały dowód, że można jednocześnie wyglądać efektownie i bardzo dziewczęco. W uczesaniu Ashley najbardziej podoba nam się pozornie niedbały kucyk. Do tego niezbędna będzie lokówka i... pomoc przyjaciółki, ale efekt jest tego wart. Pamiętaj jednak – przedziałek powinien być po przeciwnej stronie niż kucyk!